W NSW NK CLSC HR 8IN SHORT

28.00 

XS
S
M
SKU: DV7797-237 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.