ADILETTE PLATFORM

44.00 

37
38
39
40
SKU: IE9703 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

37, 38, 39, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.