Go Walk Flex

56.00 

36
37
37.5
38
38.5
39
40
SKU: 124836-OFWT Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Skechers

Gender

Femra

Numri

36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.